Kirolak

KIROL BATZORDEA

KONTSEILU ERREKTOREA

  • AITOR AYARZA
  • IDOIA LANDALUZE

KIROL ARDURADUNAK

  • UNAI IBERGARAI
  • DAVID ISASI

IDAZKARIA

  • JUAN CARLOS PEREIRA

WEB ARDURADUNA

  • GORKA MURUAGA

GURASOAK

FUTBOL ZELAIKO ARDURADUNAK

  • JUAN MANUEL GARAY
  • IBON ITURRASPE
  • IGOR ALVAREZ
  • IÑAKI MADARIAGA
  • SABIN AGIRRE
  • EDOITZ BILBAO
  • EMILIO GÓMEZ
  • JAVI KORRALETXE
  • JOSEBA ARGALUZA
  • IÑIGO AZPIAZU
  • KEPA GUARROTXENA
  • JAVI MARTINEZ
  • DAVID BODÓN
  • JON IMANOL
  • RAMON UNIBASO
  • JULEN LARRAURI

PISTA GORRIKO ARDURADUNAK

  • JUAN BAUTISTA
  • JOSU ITURREGI
  • CARMEN BALBUENA
  • ANDONI ELORRIAGA
  • OSCAR PELLEJERO
  • LUIS REAL
  • BITTOR EGUZKUZI
  • IDOIA LANDALUCE
  • UNAI ITURBE
  • JOSE FELIX JAYO

KOTXEKO ARDURADUNAK

  • IKER BILBAO
  • IÑIGO BILBAO

ORDUTEGIAK

 

LARRAMENDI IKASTOLAKO KIROL PROGRAMA 2014-2015
PROGRAMA DEPORTIVO DE LA IKASTOLA LARRAMENDI 2014-2015
             
             
  MAILAK JAIOTZA DATA KURTSOA CATEGORIAS NACIDOS  EN CURSO
  Aurre-Umetxoak 2007/08 LH 1-2 Pre-benjamin 2007/08 1-2 Primaria
  Umetxoak 2006/05 LH 3-4 Benjamin 2006/05 3-4 Primaria
  Umeak 2004/03 LH 5-6 Alevin 2004/03 5-6 Primaria
  Gaztetxoak 2002/01 DBH 1-2 Infantil 2002/01 1-2 ESO
  Kadeteak 2000/99 DBH 3-4 Cadete 2000/99 3-4 ESO
  Gazteak 1998/97/96 Batxillergoa Juvenil 1998/97/96 Bachiller
             
FUTBOLA / FUTBOL
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan LH 3 - 4 DBH 1 - 2 LH 5 - 6 LH 3 - 4 LH 5 - 6
15:20 - 16:30 Legardan DBH 3 - 4       DBH 3 - 4
        DBH 1 - 2
16:30 - 18:00 Larretan       DBH 3 - 4  
18:00 - 19:30 Legardan   BATXI 1 - 2   BATXI 1 - 2  
19:30 - 21:00     Nagusiak     Nagusiak
21:00 - 22:30 Legardan       Nagusiak  
             
SASKIBALOIA / BALONCESTO
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan   LH 3  LH 4 LH 3  LH 4
LH 6     LH 6  
  DBH 1   DBH 1 DBH 2
17:30-19:00 Ikastolan     DBH 3 - 4
federatua
   
18:30-20:00 Ikastolan         DBH 3 - 4
federatua
19:00 - 20:30 Ikastolan   BATXI 1 - 2
federatua
  BATXI 1 - 2
eskolarra
 
      BATXI 1 - 2
federatua
 
19:00 - 20:30 Bentadesen   BATXI 1 - 2
eskolarra
DBH 2    
             
ESKUBALOIA / BALONMANO
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan   LH 3 - 4     LH 3 - 4
         
    LH 5 - 6   LH 5 - 6
  DBH 1   DBH 1  
    DBH 2   DBH 2
             
GIMNASIA ERRITMIKOA / GIMNASIA RÍTMICA
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:00 Mungiako
polikiroldegian
  DBH 1 - 2   DBH 1 - 2  
  DBH 3   DBH 3  
17:00 - 18:00 Mungiako
polikiroldegian
  LH 3 - 4   LH 3 - 4  
18:00 - 19:00 Mungiako
polikiroldegian
  LH 5 - 6   LH 5 - 6  
             
DANTZA MODERNOA / DANZA MODERNA
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
15:00 - 16:00 Ikastolan DBH 1-2-3-4       DBH 1-2-3-4
16:10-17:10 Ikastolan LH 3 - 4 berriak   LH 3 - 4 berriak    
17:15 - 18:15 Ikastolan LH 4   LH 4    
18:15 - 19:15 Ikastolan LH 5 - 6   LH 5 - 6    
             
             
             
MULTIKIROLA / MULTIDEPORTE
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan LH 2 LH 1 LH 2    
             
KROSA / CROSS
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan   LH 3tik DBH 2ra LH 3tik DBH 2ra LH 3tik DBH 2ra  

 

FUTBOLA

REGIONALA

PEDRO PABLO MERINO
ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 21:00 - 22:30. LEGARDA

GAZTEAK

UNAI IBERGARAI - IKER SARRIA
ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 18:00 – 19:30. LEGARDA

KADETEAK

ASIER ITURREGI
ASTEARTEA 15:45–17:30. IKASTOLA / ASTELEHENA ETA OSTIRALA. 15:30 – 16:30. LEGARDA

GAZTETXOAK

JOSU MIKEL ZABALA
ASTEARTEA. 15:45-17:30. IKASTOLA / OSTIRALA 15:30 – 16:30. LEGARDA

UMEAK

ALEB. A: GORKA BILBAO

ALEB. B: MIKEL OLEAGA/ASIER CRESPO

ALEB. C: BINGEN SAN ROMÁN

ALEB. D: IKER SARRIA

ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA 

UMETXOAK

UME. A: ELEDER MURUAGA

UME. B: ANDER ELORRIAGA

UME. C: JON GOIRIENA

UME. D: GONTZAL KORRALETXE

ASTELEHENA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

MULTIKIROLA

AURREUMETXOAK

  • FUTBOLA: ANDER ZABALA
  • SASKIBALOIA: JURDANA MURUAGA
  • ESKUBALOIA: EDER PUENTE
  • HERRI KIROLAK: MIKEL GOITISOLO
  • GORPUTZ ADIERAZMENA: MAITE DE FRUTOS

ASTELEHENA ETA ASTEAZKENA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

GIMNASIA ERRITMIKOA

GAZTETXOAK (DBH 1 + DBH 2)

RAISA BALDELANA

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:00. POLIKIROLDEGIA

UMEAK (LH 5 + LH 6)

RAISA BALDELANA

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 18:00 – 19:00. POLIKIROLDEGIA

UMEATXOAK (LH 3 + LH 4)

RAISA BALDELANA - IDOIA LANDALUZE

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 17:00 – 18:00. POLIKIROLDEGIA

ESKU PILOTA ETA PALEA

“PEÑA PELOTAZALE DANOK BAT”-EN BIDEZ FRONTOIAN.

EGUNERO 17:00TATIK 19:00ETARA.

SASKIBALOIA

REGIONALA

DAVID COLMENAR

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 19:00 - 20:30. IKASTOLA

GAZTEAK

EZTI BOYRA

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 19:15 – 20:45. IKASTOLA

KADETEAK

IDOIA BADALLO - UDANE BOYRA

ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 15:30 – 17:30. IKASTOLA

GAZTETXOAK

JOSE ÁNGEL GOITIA

ASTEAZKENA. 19:00 – 20:15. BENTADES / OSTIRALA. 15:30-17:30. IKASTOLA

AURREGAZTETXOAK

NAIARA SAN ROMÁN

ASTEARTE ETA OSTEGUNA. 15:30 – 17:30. IKASTOLA

UMEAK (LH 6)

JOSU ORTEGA

ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

UMEAK (LH 5)

AITOR OBALDIA

ASTELEHENA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

UMETXOAK (LH 3 + LH 4)

GAIZKA POYATO

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

ESKUBALOIA

GAZTETXOAK

ANDER GUTIÉRREZ - EDER FULAONDO

ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 - 17:30. IKASTOLA

UMEAK

AGER MURUAGA

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

UMEAK

IBON MURUAGA

ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

UMETXOAK (LH3+LH4)

AIZEA BERAZA - AIDE MURUAGA

ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 - 17:30. IKASTOLA

DANTZA MODERNOA

UMEAK (LH5+LH6)

MAITE DE FRUTOS
ASTELEHENA ETA ASTEAZKENA. 17:15 - 18:15. IKASTOLA

UMETXOAK (LH3+LH4)

MAITE DE FRUTOS - MONICA DOCASAR

ASTELEHENA ETA ASTEAZKENA. 18:15 - 19:15. IKASTOLA

 

MAILAK / JAIOTZE DATA

  • AURRE-UMETXOAK 2006
  • UMETXOAK 2005 / 2004
  • UMEAK 2003 / 2002
  • GAZTETXOAK 2001 / 2000
  • KADETEAK 1999 / 1998
  • GAZTEAK 1997 / 1996 / 1995