Deportes

COMISIÓN DEPORTIVA

CONSEJO RECTOR

  • AITOR AYARZA
  • IDOIA LANDALUZE

RESPONSABLES DEPORTIVOS

  • UNAI IBERGARAI
  • DAVID ISASI

SECRETARIO

  • JUAN CARLOS PEREIRA

RESPONSABLE WEB

  • GORKA MURUAGA

PADRES

RESPONSABLES CAMPO FÚTBOL

  • JUAN MANUEL GARAY
  • IBON ITURRASPE
  • IGOR ALVAREZ
  • IÑAKI MADARIAGA
  • SABIN AGIRRE
  • EDOITZ BILBAO
  • EMILIO GÓMEZ
  • JAVI KORRALETXE
  • JOSEBA ARGALUZA
  • IÑIGO AZPIAZU
  • KEPA GUARROTXENA
  • JAVI MARTINEZ
  • DAVID BODÓN
  • JON IMANOL
  • RAMON UNIBASO
  • JULEN LARRAURI

RESPONSABLES PISTA ROJA

  • JUAN BAUTISTA
  • JOSU ITURREGI
  • CARMEN BALBUENA
  • ANDONI ELORRIAGA
  • OSCAR PELLEJERO
  • LUIS REAL
  • BITTOR EGUZKUZI
  • IDOIA LANDALUZE
  • UNAI ITURBE
  • JOSE FELIX JAYO

RESPONSABLES COCHE

  • IKER BILBAO
  • IÑIGO BILBAO

 

HORARIOS EXTRAESCOLARES

 

LARRAMENDI IKASTOLAKO KIROL PROGRAMA 2014-2015
PROGRAMA DEPORTIVO DE LA IKASTOLA LARRAMENDI 2014-2015
             
             
  MAILAK JAIOTZA DATA KURTSOA CATEGORIAS NACIDOS  EN CURSO
  Aurre-Umetxoak 2007/08 LH 1-2 Pre-benjamin 2007/08 1-2 Primaria
  Umetxoak 2006/05 LH 3-4 Benjamin 2006/05 3-4 Primaria
  Umeak 2004/03 LH 5-6 Alevin 2004/03 5-6 Primaria
  Gaztetxoak 2002/01 DBH 1-2 Infantil 2002/01 1-2 ESO
  Kadeteak 2000/99 DBH 3-4 Cadete 2000/99 3-4 ESO
  Gazteak 1998/97/96 Batxillergoa Juvenil 1998/97/96 Bachiller
             
FUTBOLA / FUTBOL
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan LH 3 - 4 DBH 1 - 2 LH 5 - 6 LH 3 - 4 LH 5 - 6
15:20 - 16:30 Legardan DBH 3 - 4       DBH 3 - 4
        DBH 1 - 2
16:30 - 18:00 Larretan       DBH 3 - 4  
18:00 - 19:30 Legardan   BATXI 1 - 2   BATXI 1 - 2  
19:30 - 21:00     Nagusiak     Nagusiak
21:00 - 22:30 Legardan       Nagusiak  
             
SASKIBALOIA / BALONCESTO
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan   LH 3  LH 4 LH 3  LH 4
LH 6     LH 6  
  DBH 1   DBH 1 DBH 2
17:30-19:00 Ikastolan     DBH 3 - 4
federatua
   
18:30-20:00 Ikastolan         DBH 3 - 4
federatua
19:00 - 20:30 Ikastolan   BATXI 1 - 2
federatua
  BATXI 1 - 2
eskolarra
 
      BATXI 1 - 2
federatua
 
19:00 - 20:30 Bentadesen   BATXI 1 - 2
eskolarra
DBH 2    
             
ESKUBALOIA / BALONMANO
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan   LH 3 - 4     LH 3 - 4
         
    LH 5 - 6   LH 5 - 6
  DBH 1   DBH 1  
    DBH 2   DBH 2
             
GIMNASIA ERRITMIKOA / GIMNASIA RÍTMICA
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:00 Mungiako
polikiroldegian
  DBH 1 - 2   DBH 1 - 2  
  DBH 3   DBH 3  
17:00 - 18:00 Mungiako
polikiroldegian
  LH 3 - 4   LH 3 - 4  
18:00 - 19:00 Mungiako
polikiroldegian
  LH 5 - 6   LH 5 - 6  
             
DANTZA MODERNOA / DANZA MODERNA
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
15:00 - 16:00 Ikastolan DBH 1-2-3-4       DBH 1-2-3-4
16:10-17:10 Ikastolan LH 3 - 4 berriak   LH 3 - 4 berriak    
17:15 - 18:15 Ikastolan LH 4   LH 4    
18:15 - 19:15 Ikastolan LH 5 - 6   LH 5 - 6    
             
             
             
MULTIKIROLA / MULTIDEPORTE
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan LH 2 LH 1 LH 2    
             
KROSA / CROSS
ORDUA LEKUA ASTELEHENA ASTEARTEA ASTEAZKENA OSTEGUNA OSTIRALA
16:00 - 17:30 Ikastolan   LH 3tik DBH 2ra LH 3tik DBH 2ra LH 3tik DBH 2ra  

FÚTBOL

REGIONAL

PEDRO PABLO MERINO

MARTES Y JUEVES. 21:00 - 22:30. LEGARDA

JUVENILES

UNAI IBERGARAI - IKER SARRIA

MARTES Y JUEVES. 18:00 – 19:30. LEGARDA

CADETES

ASIER ITURREGI

MARTES 15:45-17:30. IKASTOLA / LUNES Y VIERNES. 15:30 – 16:30. LEGARDA

INFANTILES

JOSU MIKEL ZABALA

MARTES 15:45-17:30. IKASTOLA / VIERNES 15:30 – 16:30. LEGARDA

ALEVINES

ALEV. A: GORKA BILBAO

ALEV. B: MIKEL OLEAGA/ASIER CRESPO

ALEV. C: BINGEN SAN ROMÁN

ALEV. D: IKER SARRIA

MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

BENJAMINES

BENJ. A: ELEDER MURUAGA

BENJ. B: ANDER ELORRIAGA

BENJ. C: JON GOIRIENA

BENJ. D: GONTZAL KORRALETXE

LUNES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

MULTIDEPORTE

PREBENJAMINES

  • FÚTBOL: ANDER ZABALA
  • BALONCESTO: JURDANA MURUAGA
  • BALONMANO: EDER PUENTE
  • HERRI KIROLAK: MIKEL GOITISOLO
  • EXPRESIÓN CORPORAL: MAITE DE FRUTOS

LUNES Y MIÉRCOLES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

GIMNASIA RÍTMICA

INFANTILES (1º ESO + 2º ESO)

RAISA BALDELANA

MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:00. POLIDEPORTIVO

ALEVINES (EP 5 + EP 6)

RAISA BALDELANA

MARTES Y JUEVES. 18:00 – 19:00. POLIDEPORTIVO

BENJAMINES (EP 3 + EP 4)

RAISA BALDELANA - IDOIA LANDALUZE

MARTES Y JUEVES. 17:00 – 18:00. POLIDEPORTIVO

PELOTA MANO Y PALA

A TRAVÉS DE LA “PEÑA PELOTAZALE DANOK BAT” EN EL FRONTÓN.

TODOS LOS DÍAS DE 17:00 A 19:00.

BALONCESTO

REGIONAL

DAVID COLMENAR

MARTES Y JUEVES. 19:00 - 20:30. IKASTOLA

JUVENILES

EZTI BOYRA

MARTES Y JUEVES. 19:15 – 20:45. IKASTOLA

CADETES

IDOIA BADALLO - UDANE BOYRA

MIÉRCOLES Y VIERNES. 15:30 – 17:30. IKASTOLA

INFANTILES

JOSE ÁNGEL GOITIA

MIÉRCOLES. 19:00 – 20:15. BENTADES / VIERNES. 15:30-17:30. IKASTOLA

PREINFANTIL

NAIARA SAN ROMÁN

MARTES Y JUEVES. 15:30 – 17:30. IKASTOLA

ALEVINES (EP 6)

JOSU ORTEGA

MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

ALEVINES (EP 5)

AITOR OBALDIA

LUNES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

BENJAMINES (EP 3 + EP 4)

GAIZKA POYATO

MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

BALONMANO

INFANTIL

ANDER GUTIÉRREZ - EDER FULAONDO

MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 - 17:30. IKASTOLA

ALEVÍN (EP 6)

AGER MURUAGA

MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

ALEVÍN (EP 5)

IBON MURUAGA

MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

BENJAMÍN (EP 3 + EP 4)

AIZEA BERAZA - AIDE MURUAGA

MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 - 17:30. IKASTOLA

DANZA MODERNA

ALEVINES (EP 5+EP 6)

MAITE DE FRUTOS

LUNES Y MIÉRCOLES. 17:15 - 18:15. IKASTOLA

BENJAMINES (EP 3+EP 4)

MAITE DE FRUTOS - MONICA DOCASAR

LUNES Y MIÉRCOLES. 18:15 - 19:15. IKASTOLA

 

CATEGORÍA / FECHA NACIMIENTO

  • PRE-BENJAMÍN 2006
  • BENJAMÍN 2005 / 2004
  • ALEVÍN 2003 / 2002
  • INFANTIL 2001 / 2000
  • CADETES 1999 / 1998
  • JUVENIL 1997 / 1996 / 1995

 

FÚTBOL

REGIONAL

PEDRO PABLO MERINO
MARTES Y JUEVES. 21:00 - 22:30. LEGARDA

JUVENILES

UNAI IBERGARAI
ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 18:00 – 19:30. LEGARDA
IKER SARRIA
MARTES Y JUEVES. 18:00 – 19:30. LEGARDA

CADETES

ASIER ITURREGI
ASTEARTEA 15:45–17:30. IKASTOLA
ASTELEHENA ETA OSTIRALA. 15:30 – 16:30. LEGARDA
MARTES 15:45-17:30. IKASTOLA
LUNES Y VIERNES. 15:30 – 16:30. LEGARDA

INFANTILES

JOSU MIKEL ZABALA
MARTES 15:45-17:30. IKASTOLA / VIERNES 15:30 – 16:30. LEGARDA

ALEVINES

ALEB. A: GORKA BILBAO
ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

ALEB. B: MIKEL OLEAGA/ASIER CRESPO
MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

ALEB. C: BINGEN SAN ROMÁN

ALEB. D: IKER SARRIA

BENJAMINES

UME. A: ELEDER MURUAGA
Astelehena eta osteguna. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

UME. B: ANDER ELORRIAGA
Lunes y jueves. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

UME. C: JON GOIRIENA

UME. D: GONTZal korraletxe

MULTIDEPORTE

PREBENJAMINES (LH-2)

  • FÚTBOL: ANDER ZABALA ASTELEHENA ETA Asteazkena. 16:00 – 17:30. IKASTOLA
  • BALONCESTO: JURDANA MURUAGA LUNES Y Miércoles. 16:00 – 17:30. IKASTOLA
  • BALONMANO: EDER PUENTE
  • HERRI KIROLAK: MIKEL GOITISOLO
  • EXPRESIÓN CORPORAL: MAITE DE FRUTOS

GIMNASIA RÍTMICA

INFANTILES (DBH 1 + DBH 2)

RAISA BALDELANA ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 16:00 – 17:00. POLIKIROLDEGIA
MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:00. POLIKIROLDEGIA

ALEVINES (LH 5 + LH 6)

RAISA BALDELANA ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 18:00 – 19:00. POLIKIROLDEGIA
MARTES Y JUEVES. 18:00 – 19:00. POLIKIROLDEGIA

BENJAMINES (LH 3 + LH 4)

RAISA BALDELANA ASTEARTEA ETA OSTEGUNA. 17:00 – 18:00. POLIKIROLDEGIA
IDOIA LANDALUZE MARTES Y JUEVES. 17:00 – 18:00. POLIKIROLDEGIA

PELOTA A MANO Y PALA

HORARIOS Y CONDICIONES

A TRAVÉS DE LA “PEÑA PELOTAZALE DANOK BAT” EN EL FRONTÓN.

TODOS LOS DÍAS DE 17:00 A19:00.

BALONCESTO

REGIONAL

David Colmenar
MARTES Y JUEVES. 19:00 - 20:30. ikastola

JUVENILES

Ezti boyra
ASTEARTEA ETA OSTiEGUNA. 19:15 – 20:45. ikastola
MARTES Y JUEVES. 19:15 – 20:45. ikastola

CADETES

Idoia badallo ASTEazkena ETA OSTIRALA. 15:30 – 17:30. ikastola
Udane boyra Miércoles y viernes. 15:30 – 17:30. ikastola

INFANTILES

Jose ángel Goitia
Miércoles. 19:00 – 20:15. Bentades / viernes. 15:30 – 17:30. Ikastola

PREINFANTIL

Naiara san Román
Martes y jueves. 15:30 – 17:30. ikastola

ALEVINES (lh6)

Josu ortega
MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

ALEVINES (lh5)

Aitor obaldia
Lunes y jueves. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

BENJAMINES (lh3+lh4)

Gaizka poyato
Martes y jueves. 16:00 – 17:30. IKASTOLA

BALONMANO

INFANTILES

ANDER GUTIÉRREZ
ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 - 17:30. ikastola

EDER FULAONDO
MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 - 17:30. ikastola

ALEVINES (LH6)

AGER MURUAGA
MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. ikastola

ALEVINES (LH5)

IBON MURUAGA
MARTES Y JUEVES. 16:00 – 17:30. ikastola

BENJAMINES (LH3+LH4)

AIZEA BERAZA
ASTEAZKENA ETA OSTIRALA. 16:00 - 17:30. ikastola

AIDE MURUAGA
MIÉRCOLES Y VIERNES. 16:00 - 17:30. ikastola

DANZA MODERNA

ALEVINES (LH5+LH6)

MAITE DE FRUTOS
LUNES Y MIÉRCOLES. 17:15 - 18:15. ikastola

BENJAMINES (LH3+LH4)

MAITE DE FRUTOS
ASTELEHENA ETA ASTEAZKENA. 18:15 - 19:15. IKASTOLA

MONICA DOCASAR
LUNES Y MIÉRCOLES. 18:15 - 19:15. ikastola

CATEGORÍA / FECHA DE NACIMIENTO

  • PRE-BENJAMÍN 2006
  • BENJAMÍN 2005 / 2004
  • ALEVÍN 2003 / 2002
  • INFANTIL 2001 / 2000
  • CADETE 1999 / 1998
  • JUVENIL 1997 / 1996 / 1995